ANEMONE - Mydlo Borovica 100g

3,80 €

Celotelové rastlinné mydlo s obsahom zeleného ílu a esenciálneho oleja citronela vhodné predovšetkým pre mastnú pleť a zmiešanú pleť. Svieža citrónovo-bylinková vôňa povzbudzuje a zlepšuje náladu.

Vôňa: svieža, ihličnatá

Zloženie: olivový olej, kokosový olej, ricínový olej, slnečnicový olej, kakaové maslo, esenciálny olej borovica, jojobový olej, zelený íl

Vhodné pre: všetky typy pleti, unavená pleť

Konzistencia: tuhá

Obal: papier

Hmotnosť: 100g

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Celotelové rastlinné mydlo s obsahom zeleného ílu a esenciálneho oleja borovice zmierňuje duševné napätie a stres. Po náročnom dni na chvíľu zavrite oči a preneste sa do voňavého ihličnatého lesa.

Mydlo je ručne vyrobené od základu tradičnou technikou výroby mydla studeným procesom. Počas tohto procesu si mydlo zachováva mnohé cenné látky, ako aj zvlhčujúci glycerín.  Hlavnú zložku mydla tvorí hydratačný olivový olej, ktorý je doplnený kokosovým a kakaovým maslom. Špeciálnou zložkou mydla je zelený íl, ktoré zmierňuje prejavy mastnej pokožky a šetrne odstraňuje z pleti nečistoty.

Antiseptický esenciálny olej borovica pomáha pri nervovom vyčerpaní, zmierňuje stres a duševné napätie. Olej s výraznou ihličnatou vôňou harmonizuje organizmus a zlepšuje koncentráciu.

Mydlo je určené na každodenné umývanie celého tela, nevysušuje pokožku, ale telo jemne prevonia a svojou vôňou povzbudí dodá pozitívnu energiu.

UPOZORNENIE: Pre zachovanie kvality mydla ho po použití umiestnite na suché miesto, ideálne na dobre odtekajúcu mydelničku.

010197

Mohlo by vás zaujať aj