ANEMONE - Mydlo Čierne uhlie Rozmarín 100g

4,50 €

Celotelové mydlo s vysokým obsahom aktívneho čierneho uhlia, rozmarínového a šípkového oleja je vhodné pre problematickú a mastnú pleť so sklonom k akné.

Vôňa: bylinková s gáfrovým nádychom

Zloženie: olivový olej, kokosový olej, ricínový olej, slnečnicový olej, kakaové maslo, esenciálny olej rozmarín, šípkový olej, aktívne čierne uhlie

Vhodné pre: mastná, problematická so sklonom k akné

Konzistencia: tuhá

Obal: papier

Hmotnosť: 100g

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Celotelové mydlo s vysokým obsahom aktívneho čierneho uhlia, rozmarínového a šípkového oleja je vhodné pre problematickú a mastnú pleť so sklom k akné.

Mydlo je ručne vyrobené od základu tradičnou technikou výroby mydla studeným procesom. Počas tohto procesu si mydlo zachováva mnohé cenné látky, ako aj zvlhčujúci glycerín.

Hlavnú zložku mydla tvorí hydratačný olivový olej, ktorý je doplnený kokosovým a kakaovým maslom. Špeciálnou zložkou mydla je aktívne čierne uhlie, ktoré zmierňuje prejavy mastnej pokožky a šetrne odstraňuje z pleti nečistoty. Obsiahnutý šípkový olej pôsobí protizápalovo, hojí akné, drobné jazvy a zmierňuje podráždenie.

Esenciálny olej rozmarín pôsobí protizápalovo a antibakteriálne.

Mydlo je určené na každodenné umývanie celého tela, nevysušuje pokožku, ale telo jemne prevonia a svojou vôňou povzbudí a dodá pozitívnu energiu.

UPOZORNENIE: Pre zachovanie kvality mydla ho po použití umiestnite na suché miesto, ideálne na dobre odtekajúcu mydelničku.

010202

Mohlo by vás zaujať aj