Heberer - Dr. Heberer telový olej a olej do kúpeľa 2v1 s pomarančom 100ml

21,00 €

210,00 € za 1l

Výlučne prírodné zdroje tvoria cenný základ tohto výrobku – olej sa môže použiť nielen ako olej do kúpeľa, ale i ako telový olej po kúpeli.  Má antidepresívne, antiseptické, afrodiziakálne, antioxidačné a deodoračné účinky.

Telový olej Dr. Heberera je vyrobený podľa originálnej receptúry Wernera Junga. Obsahuje olivový olej v demeter kvalite, ktorý je obzvlášť delikátny, s jemnou vôňou. Liečivé vlastnosti liečivých rastlín sa v ňom môžu dokonale rozvíjať. Aby sa éterické účinné zložky mohli optimálne rozvinúť na cielenú terapiu, olej zabezpečuje ich transport do pokožky. Okrem toho uchováva príjemné teplo. Oleje Dr. Heberera sú dôležitou súčasťou olejových kúpeľov, ktoré sú určené na relaxáciu a upokojenie trávenia. Sortiment Dr. Heberera tvorí vyše 60 olejov, my sme pre Vás vybrali tie najlepšie.

Pridajte 10ml unikátneho oleja do kúpeľa (pozn. voda by nemala presiahnuť viac ako 1 stupeň teploty tela) a vychutnajte si liečivé účinky na telo a dušu. Olej odporúčame použiť aj ako telový olej, vynikajúco sa vstrebáva, pokožka zostáva hydratovaná, jemná a vyživená.

Pomarančový olej je populárny tisíce rokov v tradičnej medicíne: upravuje zlé trávenie, pomáha pri chronickej únave a depresii, lieči ústne infekcie, zvyšuje libido...

Nechajte sa unášať jemnou vôňou čerstvo odtrhnutého pomaranča.
Určite na tú vôňu nezabudnete :-).

Zloženie: Olea Europaea Fruit Oil, Citrus Aurantium Amara Oil

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

010377

Mohlo by vás zaujať aj