Butterbean Organics Simple krém na opaľovanie s pumpičkou SPF 30, 118ml

29,95 €

Užívajte si pobyt na slniečku pod ochranou maximálne funkčného, čisto prírodného opaľovacieho krému, šetrného k človeku a k prírode!

100% prírodný bio opaľovací krém Butterbean Organics Simple má polotekutú konzistenciu, ktorý sa vďaka mechanickej pumpičke veľmi dobre rozotiera. Nezanecháva biely film na pokožke. Blahodarné oleje ako bambucké maslo a včelí vosk sa starajú a rozmaznávajú pokožku.

Ochranu pred UVA a UVB žiarením zaisťuje certifikovaný minerálny filter oxid zinočnatý, ktorý sa získava v Belgicku. Tento krém je ideálny pre celú rodinu.

Nie je testovaný na zvieratách. Je biologicky odbúrateľný a maximálne šetrný k životnému prostrediu.

Vlastnosti:
Certifikované bio zložky
Vode odolný po dobu max. 80 minut
Širokospektrálna ochrana UVA/UVB
Mikročastice čistého oxidu zinočnatého (non-nano)
Netestované na zvieratách
Neškodí korálovým útesom
Ekologicky odbúrateľné

K ochrane pred slnečným žiarením sa používa ako mechanický filter oxid zinočnatý vo forme mikro-častíc, teda častíc väčších ako 100nm, preto zostávajú na povrchu kože. Menšie častice ako 100nm sa nazývajú nano-častice a do pokožky naopak prenikajú. Vzhľadom k tomu, že doteraz nebol poriadne preskúmaný vplyv nano-častíc na ľudský organizmus, je vhodné riadiť sa zásadou predbežnej opatrnosti a nano-časticiam sa vyhýbať.

Účinná ochranná látka: Oxid Zinočnatý 22% - neobsahuje nano-častice

Zloženie INCI:
*Olea europaea (Olive Fruit) Oil, * Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, *Butyrospermum (Fair Trade Shea) Butter,* Parkii Cocos Nucifera (Coconut) Oil, *Cera Alba (Beeswax), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E)

 *Certifikované bio

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

070005