Provida - Pupalkový olej 30ml

16,50 €

550,00 € za 1l

Starostlivosť o citlivú, náročnú a suchú pokožku.

Pokožka sa teší mimoriadne cennému oleju z večernej prvosienky, ktorá má najvyšší podiel nenasýtených mastných kyselín zo všetkých rastlinných olejov.
Pupalkový olej obsahuje esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre udržanie štruktúry ľudských buniek. Je bohatý na kyselinu gama-linolénovú a mnoho ďalších vitamínov a minerálov.

Tento olej je veľmi univerzálny a môže byť použitý namiesto krému, pod krém, ako náhrada masky alebo ako doplnková starostlivosť pre starnúcu, problémovú a ekzémovú pokožku.

Svetložltý olej zo semien pupalky je plný esenciálnych mastných kyselín a poskytuje pleti vlhkosť, pružnosť a hĺbkovú hydratáciu. Olej má špeciálny vyživujúci a upokojujúci účinok a je dobre tolerovaný veľmi citlivou pokožkou. Tento olej ocení suchá, šupinatá, vystresovaná pokožka a pokožka, ktorá stráca farbu a lesk.
Olej odporúčame vyskúšať aj pri neurodermatitíde a akné, kde je možné dosiahnuť pozitívny účinok. GLA, čiže kyselina gama-linolénová je odporúčaná odborníkmi na ekzém, dobre hydratuje pokožku, zbavuje ju suchosti, svrbenia a zároveň pokožku lieči.

Aplikácie: K dosiahnutiu žiarivej pleti použite malé množstvo ráno a večer a vmasírujte do ešte vlhkej pokožky. Potom ako sa olej vstrebe, použite Váš obľúbený krém.

Tip: Vyskúšajte spolu s krémov z pupalky Provida Pupalkový krém 50ml (hopeslovakia.sk).

Olej odporúčame aj pánom, ktorých trápia kožné problémy  a o svoju pleť sa starajú.

Upozornenie: Olej z pupalkz by sa mal vždy uchovávať v chladničke.
Zloženie: Oenothera biennis oil*, Tocopherol

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj