Martina Gebhardt ústna voda v spreji 100ml

16,00 €

Revolučná, udržateľná, no najmä bezpečná prírodná starostlivosť o zdravý ústny mikrobióm v demeter kvalite s obsahom znovuobjavenej liečivej rastliny - farbovníka obyčajného alias prírodného indiga. Celá rada starostlivosti o chrup od Martiny Gebhardt má antibakteriálny účinok, je ideálne ju používať pravidelne každodenne, preventívne alebo pri zápaloch či infekciách v ústach, pri zápachu z úst aj pri zubnom kaze.

Ústna voda obsahujúca výťažky z farbovníka obyčajného, riasovky či kôry vŕby má výrazný dezinfekčný účinok v ústach. Hydrolát z hamamelu upokojuje a esenciálny olej zo šalvie dodáva ústnej vode protizápalové vlastnosti.

Farbovník obyčajný sa používal už v starovekom Ríme či Grécku na liečenie zápalov a vredov. Zastavuje šírenie mikróbov. Podľa tradičnej čínskej medicíny farbovník detoxikuje a prispieva k uvoľneniu hrdla.

Aplikácia: dva vstreky aplikujte do úst a dobre rozptýľte v ústnej dutine po dobu asi dvoch minút, následne môžete vypľuť (nemusíte) a podľa potreby vypláchnuť aj vodou. Môže sa používať niekoľkokrát denne na osvieženie a dezinfekciu úst a hrdla, či na klasické dočistenie ústnej dutiny po čistení zubov.

Náš tip: vyskúšajte celú radu tejto ústnej starostlivosti s obsahom spagyrických esencií tak typických pre túto značku.
Zmiešajte čistiaci prášok s ústnou vodou na konzistenciu pasty - pre posilnenie antibakteriálneho účinku.

2-3x do týždňa odporúčame použiť microclean zuby, jazyk, ďasná pre dlhodobé udržanie zdravého ústneho mikrobiómu.

Zloženie: Aqua, Alcohol, Polygonum Tinctorium Leaf Extract, Maris Sal, Isatis Tinctoria Leaf Extract, Salix Alba Bark Extract, Hamamelis Virginiana Flower Extract, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Salvia Officinalis Oil, Linalool, Limonene.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru