Martina Gebhardt microclean zuby, jazyk, ďasná 20g

17,00 €

Revolučná, udržateľná, no najmä bezpečná prírodná starostlivosť o zdravý ústny mikrobióm v demeter kvalite s obsahom znovuobjavenej liečivej rastliny - farbovníka obyčajného alias prírodného indiga. Celá rada starostlivosti o chrup od Martiny Gebhardt má antibakteriálny účinok, je ideálne ju používať pravidelne každodenne, preventívne alebo pri zápaloch či infekciách v ústach, pri zápachu z úst aj pri zubnom kaze.

Primárnou zložkou microcleanu pre dokonalé vyčistenie zubov je rastlinné aktívne uhlie skombinované s liečivými rastlinami z kláštornej záhrady. Popol z bukového dreva, baklažánu a vŕby viaže patogénne baktérie a znečisťujúce látky v ústnej dutine. Čistiaci prášok osvieži dych vďaka jemnej chuti mäty.

Farbovník obyčajný ako ďalšia zložka tohto výnimočného prášku sa používal už v starovekom Ríme a Grécku na liečenie zápalov a vredov. Zastavuje šírenie mikróbov. Podľa tradičnej čínskej medicíny farbovník detoxikuje a prispieva k uvoľneniu hrdla.

Aplikácia: použite microclean prášok buď denne - naneste na zubnú kefku a čistite zuby ako obvykle, alebo v prípade potreby jemne vmasírujte do jazyka a ďasien, potom ústa vypláchnite (takto sa používa 2-3 krát týždenne). POZOR: prášok je čiernej farby - narábajte s ním preto opatrnejšie!

Náš tip: vyskúšajte celú radu ústnej starostlivosti pre dlhodobé udržanie zdravého ústneho mikrobiómu - čistiaci prášok a ústna voda.

Zloženie: Charcoal Powder (Fagus Sylvatica, Solanum Melongena, Salix Alba, Fraxinus Excelsior), Maris Sal, Polygonum Tinctorium Leaf Powder, Isatis Tinctoria Leaf Powder, Stevia Rebaudiana Leaf Powder, Mentha Piperita Oil, Limonene

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj