• Znížená cena

ANEMONE - KONOPNÁ MASTIČKA LEVANDUĽA & ŠALVIA & CÉDER 60ml

5,50 €
4,40 € Zľava 20%

60,00 € za 1l

EXP: 10/2020


Mastička s vysokým podielom konopného oleja je určená na regeneráciu, hydratáciu a upokojenie  podráždenej a veľmi suchej pokožky. Vytvorili sme ju s cieľom pomôcť zmierniť prejavy kožných problémov ako sú ekzémy, lupienka a psoriáza.

Kľúčovou zložkou mastičky je konopný olej od slovenských pestovateľov, ktorý  upokojuje zápalové procesy, znižuje začervenanie, podráždenie a svrbenie. Regeneruje kožné tkanivo a chráni ho pred ďalším poškodením.

Bambucké  a kakaové maslo sú prirodzene bohaté na vitamíny a prírodné antioxidanty, ktoré udržiavajú v pokožke jej prirodzenú vlhkosť a chránia ju pred starnutím a stratou elasticity.

Šípkový olej pomáha zlepšovať kožné problémy a podporuje hojenie kožných jaziev, strií a vrások. Je známy pre svoje silné regeneračné účinky a spolu s prírodným vitamínom E zlepšuje elasticitu pokožky.

Nechtíkový olej je vyrobený macerovaním nechtíka lekárskeho z našej záhrady v organickom slnečnicovom oleji a pre svoje jedinečné účinky patrí medzi naše najobľúbenejšie oleje. Už stáročia využíva pri liečbe drobných rán a popálenín. Má výrazné protizápalové a antiseptické účinky, potláča kožné zápaly a plesne.

Nimbový olej sa tradične používa na ošetrenie podráždenej a problematickej pokožky, vrátane škrabancov a drobných odrenín. Má antibakteriálne, antimykotické a protivírové vlastnosti, ktoré ho predurčujú na liečbu kožných problémov.

NÁŠ TIP:  Mastičku môžete použiť ako alternatívu k pleťovému krému, ale aj na pokožku celého tela, od tváre až po chodidlá. Odporúčame ju použiť aplikovať na vlhkú pokožku.

Upozornenie: Pre zachovanie kvality skladujte na tmavom a chladnom mieste. Vplyvom vysokých teplôt sa môžu jednotlivé zložky oddeliť a vytvoriť hrudky. Tento jav však nemá vplyv na kvalitu mastičky. Pri dotyku s pokožkou sa jemne roztápa.

Zloženie: kokosový olej , kakaové maslo, bambucké maslo, konopný olej, mandľový olej, nechtíkový olej, šípkový olej, nimbový olej, vitamín E, EO céder, EO šalvia lekárska, EO levanduľa úzkolistá

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

010349

Mohlo by vás zaujať aj