Novoročný DETOX PROGAM od Spirullisu + zadarmo Omega

130,00 €

Kompletný DETOX progam SPIRULLIS
je súhrn prirodzených pochodov, ktorými sa naše telo zbavuje škodlivých látok. V prvom rade je dôležité si uvedomiť, že to nie je hladovka.

„Počas detoxu sa v našom organizme deje celý rad zložitých procesov. Organizmus napríklad prestane zadržiavať prebytočnú vodu, vyčistia sa črevá a začne sa živiť tým, čo nepotrebuje – chorými bunkami, soľou zo zanesených kĺbov, ale aj tukom.“

Kompletný DETOX progam SPIRULLIS
Je kombinácia SPIRULLIS výrobkov, sú to najpoužívanejšie výživové doplnky SPIRULLIS na detoxikáciu, ktoré pomáhajú pri odstraňovaní prebytočnej vody z tela. Prispievajú ku kontrole telesnej hmotnosti, bránia vzniku opuchov dolných končatín a prispievajú k normálnej funkcii vylučovacieho systému, aj na odstránenie črevných parazitov.

Princípy zdravého detoxu
Skôr, než sa pustíte do detoxikácie organizmu, mali by ste sa poradiť s lekárom alebo odborníkom na výživu, aby ste nespravili zbytočné chyby.

Detox celého tela alebo, ako omladiť svoje telo.
Obmedzte alkohol. Viac ako 90 % alkoholu sa metabolizuje vo vašej pečeni. Počas detoxu sa vyhýbajte aj fajčeniu.

Pite viac tekutín/vody. Začnite hneď ráno pohárom odstátej vody izbovej teploty. Počas dňa vypite aspoň 2,5 litra nesladených tekutín, nenasýtenej, vodovodnej, sódy, nesladených čajov.

Znížte príjem cukru a spracovaných potravín. Vyhýbajte sa potravinám a jedlám, ktoré majú sladkú chuť.
Jedzte potraviny bohaté na antioxidanty. Zamerajte sa na ovocie a zeleninu. Do jedálnička pridajte množstvo ovocia a zeleniny v surovom stave. Zeleninu môžete upravovať na pare alebo krátko variť vo vode, resp. upiecť v rúre. Vylúčte z potravy pridaný cukor a tiež chemicky spracované potraviny, polotovary.

Znížte príjem soli (hlavne glutamanu sodného) ale určite netreba úplne vynechať.

Buďte aktívny. Je dobré detoxikáciu doplniť pravidelným cvičením. Vypotiť sa môžete aj v saune. Ak vám to čas dovolí, vydajte sa počas očisty do hôr alebo aspoň na dlhšiu prechádzku.
Zhlboka dýchajte a veľa vetrajte.

Koža náš najväčší orgán. Pomôžte si látkami prospievajúcimi očistu tela. Aby sa mohla koža efektívne prečistiť, je potrebné zbavovať ju pravidelne starých odumretých buniek. S tým vám pomôže peeling. Doprajte si masáže a trochu sa rozmaznávajte. Zbavíte sa stresu a vaša pokožka bude žiariť šťastím.

Dobrá nálada. Postupne odstraňujte zo svojho života všetko, čo vás trápi a spôsobuje vám nepokoj či smútok. Odpočívajte a radujte sa. Nič organizmus neprečistí lepšie ako výdatný smiech!

Ak sa budete držať našich rád, nie je možné, aby ste zistili  zvyčajné negatívne prejavy ako: zhoršenie stavu pleti, plynatosť, hnačka či naopak zápcha, pocit hladu, nervozita, únava či bolesti hlavy.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

 

Detox program obsahuje výživové doplnky z radu Spirullis:
1x Vitalis
1x Fitolis
1x Sugar Line
1x Probiotis
1x PH Base
1x zadarmo Omega 3-6-9

Mohlo by vás zaujať aj