Royal Green bio C komplex 60 kapsúl

29,00 €

Royal Green s hrdosťou predstavuje certifikované organické vitamíny a minerály, ktoré sú skutočne získané iba z prírody. Bez pesticídov a 100% čistá kvalita! Éra syntetických vitamínov je dávnou minulosťou.
Organické ingrediencie sú darom prírody a Royal Green aktívne podporuje ekologické a trvalo udržateľné poľnohospodárstvo na celom svete.

Je vitamín C, ktorý používate, naozaj prírodný? Pravdepodobne nie! Deväťdesiatdeväť percent všetkých doplnkov vitamínu C na trhu je syntetických. Niektoré príklady syntetického vitamínu C sú kyselina askorbová, askorbát vápenatý alebo askorbát draselný. Ide o syntetické formy vitamínu C a nie rastlinné. Vitamín C musí byť komplexný, nie iba jedna izolovaná syntetická zložka. Presne taký, aký ponúka Royal Green v tomto C komplexe.

C komplex je 100% certifikovaný organický vitamín C z amly spolu so silnou kombináciou medicinálnych húb ako sú shiitake, maitake a reishi pre synergický efekt pri posilňovaní imunitného systému a pre optimálnejšie a ešte efektívnejšie vstrebávanie.

C komplex oceníte pri týchto príležitostiach:
*posilnenie normálnej funkcie imunitného systému.
*ochrana buniek pred oxidačným stresom.
*zníženie únavy a vyčerpania.
*zvýšenie koncentrácie
*posilnenie tvorby kolagénu

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom.

Ideálne kombinovať s: multivitamínom a komplexom minerálov pre mužov / pre ženy, koenzýmom Q10 a selénom.

Produkt je 100% vegetariánsky, vegánsky a bez lepku.
Zloženie: extrakt z amly (Emblica officinalis), kapsula: HPMC, maitake (Grifola frondosa), reishi (Ganoderma lucidum), shiitake (Lentinula edodes), protihrudkujúca látka: uhličitan horečnatý, slnečnicový olej (Helianthus annuus)

Upozornenie: Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. V prípade dojčenia, choroby alebo užívania lieku sa pred použitím poraďte s lekárom. Neužívajte počas tehotenstva.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru