Royal Green vitamín C camu camu 60 kapsúl

22,00 €

Royal Green s hrdosťou predstavuje certifikované organické vitamíny a minerály, ktoré sú skutočne získané iba z prírody. Bez pesticídov a 100% čistá kvalita! Éra syntetických vitamínov je dávnou minulosťou.

Organické ingrediencie sú darom prírody a Royal Green aktívne podporuje ekologické a trvalo udržateľné poľnohospodárstvo na celom svete.

Je vitamín C, ktorý používate, naozaj prírodný? Pravdepodobne nie! Deväťdesiatdeväť percent všetkých doplnkov vitamínu C na trhu je syntetických. Niektoré príklady syntetického vitamínu C sú kyselina askorbová, askorbát vápenatý alebo askorbát draselný. Ide o syntetické formy vitamínu C a nie rastlinné. Vitamín C musí byť komplexný, nie iba jedna izolovaná syntetická zložka. Presne taký, aký ponúka Royal Green v camu camu.

Camu Camu je malý strom, ktorý možno nájsť po celej amazonskej oblasti Peru. 100% čisté organické camu camu neobsahuje len plnospektrálny, prirodzene sa vyskytujúci vitamín C, ale aj stovky ďalších prospešných živín, ako sú bioflavonoidy a enzýmy.

Royal Green camu camu je:
*pochádzajú zo 100% voľne rastúceho stromu v oblasti Amazonky
*poskytujú kompletné spektrum vitamínu C (60-80 mg vitamínu C na kapsulu)
*obsahujú vysokú koncentráciu vitamínu C - až 30:1 (najvyššia na svete) a bez obsahu plnív

Produkt je 100% vegetariánsky, vegánsky a bez lepku.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom.

Ideálne kombinovať s: multivitamínom a komplexom minerálov pre mužov / pre ženy, vitamínom D3, rybím olejom, magnéziom.

Zloženie: camu camu / ovocie z Peru (Myrciaria dubia) 500 mg, kapsula (rastlinná celulóza)

Upozornenie: Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. V prípade tehotenstva, dojčenia, choroby alebo užívania lieku sa pred použitím poraďte s lekárom.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj