Royal Green bio multivitamín 90 kapsúl

38,00 €

Royal Green s hrdosťou predstavuje certifikované organické vitamíny a minerály, ktoré sú skutočne získané iba z prírody. Bez pesticídov a 100% čistá kvalita! Éra syntetických vitamínov je dávnou minulosťou.

Royal Green multivitamín poskytuje 18 rôznych vitamínov a minerálov v 100% certifikovanej organickej forme. Vytvorené matkou prírodou, bez syntetických prísad, cukru, konzervačných látok, sladidiel, lepku alebo aróm. Vhodné pre vegetariánov i vegánov.

Sú určené ideálne pre celú rodinu a sú vhodné pre deti od 4 rokov. Taktiež pre každého, kto má problémy s prehĺtaním veľkých kapsúl či tabliet.

Zažite silu prírody s jeho bohatým zložením:
*vitamín C, vitamín D a železo prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému,
*vápnik, horčík a vitamín D prispievajú k udržaniu zdravých zubov a kostí,
*horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania,
*selén je dobrý na udržanie normálnych vlasov a nechtov,
*selén, horčík, vitamín E, vitamín C a B2 prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom,
*jód a niacín (vitamín B3) prispievajú k udržaniu normálnej pokožky,
*chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Odporúčané dávkovanie:  1-3 kapsuly denne, najlepšie s jedlom, pre deti od 4 do 10 rokov 1-2 kapsuly denne.

Zloženie: červené riasy (Lithothamnium calcareum), organický rastlinný mix (extrakt z bazalky posvätnej (Ocimum tenuiflorum), extrakt z amly (Emblica officinalis), extrakt z guavy (Psidium guajava), extrakt z kari (Murraya koenigii) a extrakt z citrónu (Citrus limon)), kapsula: HPMC, extrakt z Ulva lactuca, špenát (Spinacia oleracea), extrakt z amly (Emblica officinalis), vodná chaluha (Ascophyllum nodosum), zahusťovadlo: arabská guma, slnečnicový olej (Helianthus annuus), hubový prášok s obsahom vitamínu D2/pestovaná huba (Agaricus bisporus).

Upozornenie: Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade dojčenia, choroby alebo užívania lieku sa pred použitím poraďte s lekárom. Neužívajte počas tehotenstva. Neužívať dlhodobo bez lekárskeho dozoru.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj