Zoznam produktov značky "ALOEMED"

Slová majitela značky ALOEMED….

NÁVRAT K PRÍRODE A K SEBE SAMÉMU

Človek čoraz viac cíti, že toto je cesta. Vybral som sa na ňu aj ja. Všetko sa to začalo v roku 2000, kedy sa mi prvýkrát dostalo do rúk aloe. Postupom času som si uvedomil, že to je výnimočná rastlina. Volám sa Eduard Kubala a toto je môj príbeh…

Všetko sa to začalo v Senci, v meste, ktoré je okrem svojich jazier známe aj ako oblasť s najväčším počtom slnečných dní v roku. A práve toto sa snažím naplno využiť na svojej plantáži, kde sa venujem pestovaniu aloe. Beriem to ako svoje poslanie, ale aj vášeň a prácu na plný úväzok.

Prvé zoznámenie verejnosti s mojou činnosťou sa spája s rodinným kvetinárstvom, kde ľudia už okolo roku 2008 mali možnosť na vlastnej koži vyskúšať účinky čerstvého gélu. Ohlasy boli viac ako pozitívne a tak som sa utvrdil v tom, že idem správnou cestou. V roku 2012 usporadúvam svoju prvú verejnú výstavu na Základnej škole Jozefa Gregora Tajovského, ktorú som ako dieťa navštevoval. Následne vzniká letný projekt Kaktusovo, ktorý si za krátky čas získal mnoho priaznivcov z domácich ale aj turistov. Ide o expozičnú výstavu kaktusov, sukulentov a aloe vera, spojenú s propagáciou zdravého životného štýlu. Celé sa to nieslo pod heslom: Návrat k prírode a k sebe samému.

V roku 2014 nastal zlomový moment. Zakladám stránku aloeverovo.sk a od tohto okamihu sa snažím premeniť svoj koníček na živobytie. S rastlinkami aloe skúšam šťastie na trhoviskách, burzách, príležitostných trhoch či festivaloch. Ani som si nestihol uvedomiť a ocitol som sa v centre hlavného mesta na Námestí SNP v Starej tržnici. V každom meste a na každom mieste, kde som sa s aloe objavil, mi ľudia kládli rovnakú otázku: Vyrábate z aloe aj produkty?
…..A tak som začal….

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Znova hľadať to čo hľadáte