Zoznam produktov značky "Martina Gebhardt"

Nemecká značka Martina Gebhardt predstavuje vysoko kvalitnú biokozmetiku, ktorá podporuje prirodzené fungovanie pokožky a navracia jej prirodzenú rovnováhu.

Pri pravidelnej starostlivosti je pokožka zdravá a plná vitality.
Prípravky sú veľmi šetrné, preto sú obľúbené aj u zákazníkov s citlivou pleťou.
Výrobky tejto značky sa pýšia certifikátom Demeter.

Hlavným znakom kozmetiky Martina Gebhardt je, že viac než 95% surovín pochádza z kontrolovaného biodynamického poľnohospodárstva. Tento spôsob pestovania plodín je postavený na individuálnych farmách a tiež na ľuďoch, ktorí ich riadia. Poľnohospodárska usadlosť je jeden prepojený celok, ktorý žije svojim vlastným životom a riadi sa predovšetkým ročnými cyklami a biorytmami, rovnako ako aj slnečnými a mesačnými cyklami. Tento špeciálny spôsob pestovania ovplyvňuje predovšetkým kvalitu výsledných surovín.

Rovnaké princípy využíva aj kozmetika Martina Gebhardt pre vývoj a výrobu svojich produktov.

Základnú zložku tvoria suroviny získané z biodynamického poľnohospodárstva. Tieto sú ďalej spracované tak, aby boli maximálne zachované účinné látky v každej zo surovín. Hlavným cieľom tejto kozmetiky však nie sú prevratné výsledky a maximálne zmeny našej pokožky. Kozmetika značky Martina Gebhardt pomáha obnoviť prirodzené regeneračné vlastnosti pokožky. V starostlivosti o pleť totiž menej môže znamenať viac a kozmetika by mala iba vytvárať podmienky pre to, aby sa koža dokázala postarať sama o seba.

Počet produktov: 32

Zobrazené produkty: 1-32 z 32 položiek