Zoznam produktov značky "NATURALIS"

Vitajte v BIO raji!

V preslávenom Taliansku, v kraji plnom olivových sadov a viníc, masovým turizmom doteraz neskazenom, sa od roku 1989 rodí prírodná kozmetika plná blahodarných výťažkov z čerstvej aloe vera, pšeničných klíčkov, viníc hrozna a lokálnych bylín.

Vitajte v BIO raji menom Naturalis Better!

Bio kozmetika z čerstvo nazbieraných bio ingrediencií.
Talianska bio značka Naturalis Better sa celkom vymyká bežnej konkurencii. Kráča vlastnou cestou a je vo všetkých ohľadoch maximálne sebestačná. Spoločnosť si väčšinu používaných surovín sama pestuje na vlastnej ekologickej farme, obklopenej unikátnym bio hotelovým rezortom Naturalis Better.
Kladie dôraz na to, aby všetky používané rastlinné suroviny kozmetiky boli v čo najvyššej BIO kvalite (98.8% – 100% rastlinných zložiek).

Všetky fázy pestovania a výroby prebiehajú na jednom mieste v talianskom meste Martanu, výhradne v spoločnosti Naturalis Better. Starostlivosť a dôležitosť si žiada svoju cenu, preto je čas vývoja každého výrobku od nápadu po uvedenie na trh veľmi dlhá.

Odmenou za čakanie je bezkonkurenčná kvalita a účinnosť. Celý proces výroby je certifikovaný ECOgruppo Italy a všetky výrobky sú klinicky testované.

Počet produktov: 1

Zobrazené produkty: 1-1 z 1 položiek