Zoznam produktov značky "Organyc"

Hygienické produkty značky Organyc –  to sú vysokokvalitné prírodné hygienické produkty pre dámsku intímnu hygienu, detskú hygienu, a boli špeciálne navrhnuté tak, aby vyhoveli špecifickým potrebám trhu.
Spoločnosť Corman bola založená roku 1947 ako výrobca textilných zdravotných pomôcok. Poslaním spoločnosti Corman je vývoj a výroba dámskych vysoko kvalitných hygienických produktov a inkontinenčných pomôcok pre dospelých, vďaka čomu úspešne vypĺňa prázdne miesta na trhu. Ide najmä o výrobky ako hypoalergénne dámske vložky a tampóny – organické certifikované produkty vyrobené zo 100 % bavlny, vyznačujúce sa biologickou rozložiteľnosťou.
Výrobky spoločnosti Corman sa dnes predávajú vo viac ako 20 krajinách celého sveta.

Spotrebitelia prejavujú čoraz väčší záujem o svoje zdravie a dobrú kondíciu, čo vplýva aj na ich názory a správanie. Starajú sa viac sami o seba, zameriavajú sa na produkty prírodnej drogérie, preferujú prírodnú kozmetiku, zdravú výživu, preferujú organické potraviny a tiež produkty a textílie organického pôvodu. Okrem toho sa dnes spotrebitelia oveľa viac zaujímajú o svoje okolie a životné prostredie. Dôkazom toho je aj zvýšená spotreba organických, recyklovaných, recyklovateľných a energeticky efektívnych produktov.

Súčasné klinické štúdie, na ktorých sa podieľajú gynekológovia so svojimi pacientmi, poukazujú na to, že používanie dámskych produktov vyrobených z čistej bavlny pomohlo odstrániť podráždenie pokožky až u 90% žien.Vo viac ako 60% prípadov sa už po niekoľkých mesiacoch používania dostavili pozitívne reakcie, ktoré sú dôkazom toho, že čistá bavlna dokáže u pacientov odstrániť problémy so zápalmi a zmierniť symptómy spôsobené používaním tradičných umelohmotných alebo celulózových vložiek.

Produkty z bavlny sú v súčasnosti vyrábané pod záštitou Talianskej asociácie gynekológov (AOGOI), ktorej členovia ich predpisujú najmä svojim pacientom trpiacim alergiami.

Pacientom trpiacim alergiami ich odporúča Talianska asociácia gynekológov (AOGOI) a svoju podporu im vyjadrujú aj gynekológovia a asociácie združujúce zákazníkov na celom svete. Spoločnosť kladie špeciálny dôraz na kvalitu, sociálnu zodpovednosť a udržateľnosť vývoja.

Vo viac ako 60% prípadov sa už po niekoľkých mesiacoch používania dostavili pozitívne reakcie, ktoré sú dôkazom toho, že istá bavlna dokáže u pacientov odstrániť problémy so zápalmi a zmierni symptómy spôsobené používaním tradičných umelohmotných alebo celulózových vložiek.

Počet produktov: 8

Zobrazené produkty: 1-8 z 8 položiek