Zoznam produktov značky "SPIRULLIS"

Život je ako špirála. Zdravie je ako špirála.
Preto sme vybrali názov SPIRULLIS.
Produkty, ktoré nájdete v našom portfóliu, sú a budú iba tie, ktoré máme vyskúšané, pomáhajú a používame ich pravidelne. Dobrý pocit s osobne odskúšanými prípravkami nám dáva 100% dôveru v naše produkty.
Spoločnosť sme založili v roku 2014 ako skupina ľudí od dvadsiatníkov až po päťdesiatkníkov, ktorí robili svoje rôzne aktivity, hlavne business a network. Minulý rok nám jasne ukázal, čo nás všetkých spája. ZDRAVIE.
SPIRULLIS je spoločnosť špecializovaná na vývoj, analyzovanie najnovších trendov vo wellnes oblasti, výrobu a predaj prírodných, certifikovaných doplnkov výživy. Sústreďujeme sa predovšetkým na vysokú kvalitu, funkčnosť a blahodarne účinky výrobkov pre nás a našich zákazníkov. Čo najvyššia kvalita a inovácie za prijateľné ceny je to, čo by sme radi, aby pomohlo našim spotrebiteľom, v starostlivosti o ich zdravie.
Dobrý pocit s osobne odskúšanými prípravkami nám dáva 100% dôveru v naše produkty.
Naše biologicky čisté produkty sú zamerané na posilnenie imunity, pohybového traktu, vzhľadu, spomalenie starnutia a plnohodnotného života pre všetky vekové kategórie.

https://www.spirullis.com/regh-635718

Počet produktov: 12

Zobrazené produkty: 1-12 z 12 položiek