Zoznam produktov značky "Wegwartehof"

Wegwartehof je jedna z prvých kobylích demeter fariem na svete. Koníky si žijú na 14 hektároch demeter pôdy obhospodarovanej biodynamickým spôsobom so zameraním na pestovanie bylín a korenín.

Dve vlastnosti koňa – krása a vitalita – predurčujú využitie luxusnej, ale stále prírodnej kozmetiky z kobylieho mlieka. Blahodarné účinky kobylieho mlieka boli objavené už pred 3000 rokmi v Číne a Egypte. Známe sú aj mliečne kúpele Kleopatry v Egypte. Toto mlieko je považované doslova za zázračné, svojim zložením je najviac podobné materskému mlieku, takže dokáže pomôcť pri mnohých ochoreniach – metabolické poruchy, tráviace problémy, odstraňuje nadúvanie, nevoľnosť, plynatosť. Vyhľadávajú ho onkologickí pacienti počas rekonvalescencie, detoxikuje organizmus, zlepšuje trávenie, črevnú mikroflóru, pomáha pri vstrebávaní vitamínov a minerálov. Jeho účinky na pleť tiež nie sú zanedbateľné, keďže vyživuje a regeneruje pleť, odstraňuje alergie, ekzém, zmierňuje bolesť kĺbov a svalovú únavu.

Majitelia demeter farmy Brigitte und Andreas Höritzauer začali s produkciou demeter kozmetiky z čistého kobylieho mlieka z dôvodu, že viac a viac ľudí a najmä detí sužujú kožné problémy. Ich kozmetika spĺňa najprísnejšie kritériá prírodnej kozmetiky na svete vôbec. A spätná väzba od klientov potvrdzuje, že kozmetika s kobylím mliekom právom patrí medzi svetovú špičku v starostlivosti, a to nielen o problematickú pleť a vlasy.

Presvedčte sa o tom na vlastnej „koži“ :-).

Počet produktov: 13

Zobrazené produkty: 1-13 z 13 položiek