Zoznam produktov značky "ZAO Organic Makeup"

ZAO organic make-up je francúzska značka organickej dekoratívnej kozmetiky, ktorá vyšla na svetlorefill in steps sveta v januári 2012. Jej špecifikom je inovatívny a ekologický nápad, ktorý je založený na opätovnom dopĺňaní alebo vymieňaní obsahu po jeho spotrebovaní. ZAO vyvinulo v laboratóriách zložky, ktoré zabezpečujú 100% prírodný obsah každého produktu. Ten je obohatený o aktívne zložky prispievajúce k výraznejšiemu pozitívnemu účinku na pleť.

Nechajte sa zviesť pútavými odtieňmi, farbami a textúrami, v ktorých sa spája kombinácia dlhotrvajúceho efektu a úžasného zloženia. Užite si inovatívne produkty, pri ktorých platí, že obsah aj obal obsahuje rovnakú prírodnú zložku – bambus.

ZAO napĺňa 6 dôležitých požiadaviek, ktoré si stanovilo pri vývoji svojich produktov:

Byť inovatívna – balenie aj základné zložky výrobkov sú vyvinuté z bambusu,
Byť etická – rešpektovať ľudí i zvieratá tým, že žiadny produkt ani jeho zložky sa netestujú na zvieratách,
Byť spätá s prírodou – celá rada výrobkov je 100% prírodná a certifikovaná ako biokozmetika, pretože spĺňa nároky na certifikáty Cosmébio a Ecocert,
Byť trvácna – inovatívny systém dopĺňania robí z každého produktu ekologický i ekonomický výrobok,
Byť zmyselná – jemné a ženské obaly, zvodné farby a žiarivé odtiene ihneď upútajú a zaujmú
Byť v spojitosti – ZAO poskytuje krásu bambusu zvonka (obaly výrobkov z bambusu) a využíva jeho prednosti aj vnútri (organické zložky produktov).

Trvalo udržateľná dekoratívna kozmetika s aktívnymi bio zložkami a prírodným zložením rešpektuje krásu žien aj našu planétu:

- 100% prírodné zloženie všetkých produktov*
- Zložky z ekologického poľnohospodárstva s inovatívnymi extraktami z bambusu
- žiadne zložky nepochádzajú z petrochemického priemyslu, výrobky sú bez obsahu syntetických konzervantov (žiadne parabény, phenoxyethanol, minerálny olej, parafín, polysorbate, EDTA, BHT, BHA, a pod.). Používame mikro striebro ako účinný prírodný konzervant,
- žiadne testovanie na zvieratách (zložiek ani konečných produktov).

*okrem lakov na nechty

Počet produktov: 3

Zobrazené produkty: 1-3 z 3 položiek