Royal Green bio B komplex 60 kapsúl

32,00 €

Royal Green s hrdosťou predstavuje certifikované organické vitamíny a minerály, ktoré sú skutočne získané iba z prírody. Bez pesticídov a 100% čistá kvalita! Éra syntetických vitamínov je dávnou minulosťou.

Organické ingrediencie sú darom prírody a Royal Green aktívne podporuje ekologické a trvalo udržateľné poľnohospodárstvo na celom svete.

B komplex od Royal Green je 100% biologický komplex 6 rôznych vitamínov skupiny B spolu so silnou kombináciou synergických látok pre ešte vyššiu účinnosť. Vitamíny skupiny B zohrávajú rozhodujúcu úlohu v metabolizme sacharidov, tukov a bielkovín. Sú preto dôležité pre správnu energiu. Okrem toho vitamíny skupiny B prispievajú k silným nechtom a zdravým vlasom.

Royal Green poskytuje tento organický vitamínový B komplex v kombinácii so širokou škálou superpotravín:

*rhodiola - pôsobí ako adaptogén, pomáha telu a mysli prispôsobiť sa extrémnym situáciám. V stresových situáciách reguluje reakcie organizmu. To je dôvod, prečo je rhodiola zaujímavá pre ľudí trpiacich vypadávaním vlasov. Stres zohráva dôležitú úlohu pri vypadávaní vlasov, a preto je jedným z hlavných dôvodov, prečo bola rhodiola pridaná do komplexu vitamínov skupiny B.

*kremík (z bambusu) - je dôležitý pre pevné kosti, nechty a vlasy.

*kurkuma, zázvor a čierne korenie - zvyšuje vstrebávanie a pôsobenie vitamínov skupiny B. Takto je zabezpečený maximálny výsledok!

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom.

Ideálne kombinovať s: multivitamínom a komplexom minerálov pre mužov / pre ženy, vitamínom B12, magnéziom, vitamínom D3, rybím olejom.

Produkt je 100% vegetariánskéy, vegánsky a bez lepku.

Zloženie: vitamín B mix (z guavy (Psidium guajava), bazalka posvätná (Ocimum tenuiflorum) a citrus (Citrus limon)), kapsula: HPMC, extrakt z levandule (Lavandula officinalis), extrakt z rhodioly (Rhodiola rosea), reishi (Ganoderma) lucidum), zázvor (Zingiber officinale), kurkuma (Curcuma longa), protihrudkujúca látka: uhličitan horečnatý, extrakt z čiernej horčice (Brassica nigra), extrakt z bambusu (Bambusa arundinacea), slnečnicový olej (Helianthus annuus), čierne korenie (Piper nigrum)

Upozornenie: Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. V prípade choroby alebo užívania lieku sa pred použitím poraďte s lekárom. Neužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Nevhodné pre deti do 12 rokov. V prípade súbežného užívania antikoagulancií sa poraďte so svojim lekárom. Neužívať dlhodobo bez lekárskeho dozoru.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj