Royal Green astaxantín 60 kapsúl

33,00 €

Royal Green s hrdosťou predstavuje certifikované organické vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré sú skutočne získané iba z prírody. Bez pesticídov a 100% čistá kvalita! Éra syntetických vitamínov je dávnou minulosťou.

Organické ingrediencie sú darom prírody a Royal Green aktívne podporuje ekologické a trvalo udržateľné poľnohospodárstvo na celom svete.

Royal Green antioxidant astaxantín  pochádza zo 100% prírodnej zelenej mikroriasy haematococcus pluvialis, ktorá sa pestuje v extrémne čistom prostredí s certifikátom GMP na Havaji. Riasy sú absolútne bez chemických prísad. Po zbere je astaxantín extrahovaný podľa najvyšších štandardov kvality pomocou unikátneho extrakčného procesu. Výsledkom je super čistý, širokospektrálny a vysoko koncentrovaný produkt, ktorý obsahuje karotenoidy kantaxantín, betakarotén a luteín.

Astaxantín je najvýznamnejší antioxidant aký bol kedy objavený, pretože prechádza hematoencefalickou bariérou priamo do mozgu a krvno sietnicovou bariérou priamo chráni sietnicu oka. Je to veľmi zriedkavá schopnosť antioxidantu prejsť oboma bariérami.

Má jedinečnú molekulárnu štruktúru, je silnejší a univerzálny:
*podporuje imunitný systém, zvyšuje imunitnú odpoveď zvyšovaním tvorby protilátok
*vyplavuje voľné radikály z tela a znižuje tak oxidačné poškodenie buniek a ich membrán
*dokáže absorbovať lúče UVB, čím pomáha predchádzať vráskam a poškodeniu pokožky po nadmernom slnení
*800x silnejší ako koenzým Q10
*500x silnejší ako vitamín E
*10x silnejší ako betakarotén
*omnoho silnejší ako vitamín C
*zvyšuje výrobu bunkovej energie, zvyšuje vitalitu
*zlepšuje kognitívne a psychomotorické funkcie mozgu (zábudlivosť, nálada)
*udržiava zdravú hladinu cukru v krvi
*zachováva mladistvý vzhľad pleti, zlepšuje elasticitu a vzhľad pokožky, znižuje viditeľné príznaky starnutia!
*bojuje proti rozmazanému videniu, chráni proti vekom podmienenej makulárnej degenerácii.

Väčšina astaxantínov je vyrobená zo syntetických prísad pomocou petrochemických produktov získaných z ropy a zemného plynu. Iba jeden astaxantín je ten pravý - mikroorganizmus haematococcus pluvialis. Iba tento typ rias produkuje antioxidanty po vyschnutí, pretože vtedy prechádza do režimu prežitia, aby sa chránil pred slnečným žiarením, ultrafialovým žiarením a nedostatkom výživy.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom.

Zloženie: olej z Carthamus tinctorius (požlt farbiarsky), kapsula (želatína, voda a glycerín), riasy Haematococcus pluvialis, vitamín E (D-alfa-tokoferol).

Upozornenie: Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. V prípade choroby alebo užívania lieku sa pred použitím poraďte s lekárom. Neužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Nevhodné pre deti do 14 rokov vrátane.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj