Martina Gebhardt - WILD UTAH - voda po holení 100ml

15,00 €

Voda po holení Wild Utah upokojuje a dezinfikuje, osvieži Vás drevitou vôňou s korenenými tónmi. Vďaka jemnému zloženiu je mimoriadne vhodná pre citlivú a reaktívnu pleť.


Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Výborná pre jemné ošetrenie citlivej pokožky po holení. Osviežuje, posilňuje a podporuje prirodzené funkcie kože a tým zdravý a stabilný obranný systém. Obsah alkoholu pod 14% - jemne dezinfikuje.

Vďaka bylinným extraktom a éterickým olejom je vynikajúca aj pre veľmi citlivú a k alergiám náchylnú pokožku a na druhej strane vysoký podiel liečivých bylín podporuje zachovanie zdravej pokožky.

Voda po holení obsahuje vitamíny A, C a E, ktoré chránia pokožku pred negatívnymi vplyvmi prostredia (voľnými radikálmi) a dodávajú jej vitalitu a zdravý vzhľad.

Použitie: Vodu aplikujte na suchú pokožku po oholení a nechajte vstrebať.

Náš tip: Po aplikácii ju nechajte chvíľu zaschnúť a potom odporúčame použiť krém Martina Gebhardt - WILD UTAH - krém pre mužov.

Zloženie: Aqua, Alcohol*, Salvia Officinalis Leaf Extract*, Artemisia Tridentata Leaf Extract**, Pinus Edulis Leaf Extract**, Juniperus Osteosperma Leaf Extract**, Spagyrische Essence Artemisia Tridentata Leaf**, Juniperus Osteosperma Extract**, Gold, Silver, Sulfur, Salvia Officinalis Oil*, Aroma**, Linalool***, Limonene***, Geraniol***

*demeter **bio (ekologické poľnohospodárstvo) ***prírodné esenciálne oleje

010124