Zoznam produktov značky "die Nikolai"

Die Nikolai je prvá a zatiaľ jediná demeter kozmetika, ktorá obsahuje najviac koncentrované výťažky z hrozna, pochádzajúce z 2000 ročného vinohradu, spracovaná ručnými procesmi a pochádzajúca z biodynamicky kultivovanej pôdy už od roku 1971.

Značka nepoužíva žiadne herbicídy, hnojivá, pesticídy ani syntetické látky, no namiesto toho používajú hnoj z pichľavej žihľavy, valeriánske kvapky, prasličku a špeciálne preparáty podľa princípov Demeter. 
Samozrejme a bez kompromisov: žiadny palmový olej, žiadne chemické emulzifikátory, žiadne parabény, silikáty ani konzervanty a žiadny parafín. Naopak v každom balení krému nájdete najsilnejšie antioxidanty z prírody, olej z hroznových jadierok (resvetratol) a vitamín E, celkovo až 89% aktívnych ingrediencií, okrem iného aj výťažky zo šafránu, pestovaného na pôde svetového dedičstva pod hlavičkou UNESCO, ďalej maslo ghee ajurvédskej medicíny a tiež výťažky z kvetov obrovskej lipy, zbieranej ručne, v objeme iba 50 kg ročne. 

Cieľom die Nikolai je najvyššia kvalita ingrediencií z ich biodynamického poľnohospodárstva, preferovanie najbližších zdrojov z regiónu a zachovanie plodnosti pôdy pre ďalšie generácie. Pleťovou kozmetikou die Nikolai doprajete vašej pleti absolútny luxus z prírody, so zárukou najvyššej kvality a zároveň podporíte skvelú myšlienku udržateľnosti a harmónie v prírode.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Znova hľadať to čo hľadáte