Provida - sérum s Bachovými esenciami pre zrelú pleť 30 ml

27,00 €

Vysoko hydratačné sérum pre zrelú pleť chráni Vašu pokožku pred voľnými radikálmi, preniká hlboko až do spodnej vrstvy dermis a udržiava extra vlhkosť v pokožke, čím zvyšuje produkciu jej vlastného kolagénu a elastínu. Sérum je unikátnou kombináciou vysoko koncentrovaného vitamínu C a Bachových esencií. Táto koncentrácia vitamínu C zabezpečuje nižšiu hodnotu pH a znižuje tak výrazne pigmentácie súvisiace s vekom. Pravidelné používanie tohoto séra ráno aj večer (pred krémom) vám zabezpečí žiarivú a pevnejšiu pokožku. Dokonalé zloženie bylinných extraktov a vzácnych olejov zabezpečuje celodennú ochranu pred poškodením buniek a udržiava pokožku zdravú a vypnutú. Sérum má príjemnú konzistenciu priezračného gélu, je vhodné na všetky typy pleti a tiež pre každého, kto potrebuje riešiť na pleti už prvé vrásky a stratu pevnosti.

Použitie: Naneste sérum ráno a večer na dokonale vyčistenú pleť a po aplikácii použite krém, najlepšie z tej istej rady pre posilnenie účinku.


Zloženie: Aqua, Beta vulgaris**, Sorbus aucuparia fruit extract**, Glucose*, Glycerin*, Alcohol**, Ascorbic acid, Xanthan gum, Xylitol*, Lavandula angustifolia oil**, Aloe barbadensis extract**, Citrus aurantium dulcis peel oil**, Cymbopogon citratus leaf oil*, Helianthemum nummularium extract**, Clematis vitalba flower extract**, Erythraea centaurium extract**, Cananga odorata flower oil*, Plumbago rosea**, Verbena officinalis extract**, Citrus bergamia leaf oil*, Cichorium intybus extract, Impatiens capensis extract**, Mimulus ringens extract, Gentiana lutea root extract, Scleranthus annus extract, Hottonic palustris extract, Pelargonium graveolens oil**, Agrimonia eupatoria extract, (Linalool, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl benzoate).

**demeter

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

010330