Provida hojivý gél na vyrážky 10ml

9,00 €

Praktické kabelkové balenie prvej pomoci na vyrážky v najvyššej bio kvalite, s použitím demeter surovín. Tento gélik bol špeciálne vyvinutý pre potreby problematickej a nečistej pleti. Obsahuje unikátny aktívny rastlinný komplex Tymarosil, ktorý pozostáva len z tých najhodnotnejších prírodných olejov, výrazne bojujúcich proti zápalom na pleti. Tymarosil má antiseptické, adstringentné (sťahujúce) a upokojujúce vlastnosti, ktoré vedú k výraznému zlepšeniu vzhľadu pokožky. Dôležité je, aby sa gélik používal na postihnutom mieste iba lokálne, najlepšie niekoľkokrát denne a to po dlhšiu dobu, aspoň niekoľko dní.

Gélik je vhodný aj na redukciu pigmentových škvŕn na pleti. Po jeho aplikácii na postihnuté miesto môžete použiť svoj bežný krém.

Zloženie: Aqua, Alcohol*, Glycerin*, Rosa centifolia extract*, Xanthan gum, Maris sal, Ascorbic acid, Sulfated castor oil, Melaleuca alternifolia leaf oil*, Krameria triandra root extract, Cymbopogon nardus oil*, Lavandula angustifolia oil*, Rosmarinus officinalis leaf oil*, Salvia officinalis oil*, Thymus vulgaris oil*, Origanum majorana leaf oil*, Alcohol**, Thymus vulgaris leaf extract**, Salvia officinalis leaf extract**, Origanum majorana herb extract**, Rosmarinus officinalis leaf extract**, (Linalool, Geraniol, Citronellol, Limonene, Eugenol, Citral).

**demeter

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj