Andreashof detský olej s lichtyamom 100ml

23,00 €

Zloženie výnimočného detského oleja so vzácnym extraktom jednoročného čínskeho batátu - dioscorea batatas tvorí 70% mandľový olej v demeter kvalite, zvyšok ich vlastné ručne pozbierané a spracované rastliny, ktorých výsadba aj zber prebieha podľa lunárneho kalendára. Všetky suroviny sa šetrne sušia v tepelných skrinkách chránených pred elektrosmogom a pri nízkych teplotách. Ide o najvyššie rešpektovanie prírodných zdrojov. Vysoká koncentrácia rastlinných výťažkov je znakom kvality.

Tento detský olej nám dáva láskavú starostlivosť, ktorú si pokožka bábätka rozhodne zaslúži.

Čínsky batát v demeter kvalite nachádzajúci sa v oleji je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej čínskej medicíny, považuje sa za imunotonikum. Olejček podporuje zdravý vývoj vášho dieťatka a poskytuje cennú ochranu počas celého dňa. Teplá, ochranná povaha nechtíka je určená na upokojenie podráždenej detskej pokožky a na zmiernenie zápalu.

Použitie: nanáša sa priamo na telo alebo sa prileje 10 ml ako prísada do kúpeľa.

Zloženie: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond Oil), Tocopherol (Vitamin E), Dioscorea Batatas Root Extract, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract, Rosa Canina (Rose Hip) Fruit Extract

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj