Pura - Antikolikové cumlíky "Y" 2ks - hustejšie pokrmy

6,00 €

3,00 € 1ks

Pura® antikolikový cumlík Natural VentTM je navrhnutý tak, aby čo najviac napodobňoval variabilný prietok mlieka podobne, ako je tomu pri kojení dieťaťa z prsníka. Jeho jedinečný tvar umožňuje lepšie prisatie dieťaťa počas kŕmenia, čo spolu s predĺženým antikolikovým ventilom cumlíka zásadne redukuje problémy s kolikou a dojčenským refluxom. Podľa úrovne prietoku (pomalý, stredný, rýchly, na kaše) majú Pura® cumlíky jeden, dva alebo tri otvory alebo otvor v tvare „Y“ pre ešte rýchlejší prietok alebo hustejšie pokrmy.

Any Bottle… Any LidTM – patentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura® fľašu s akýmkoľvek Pura® uzáverom. Cumlík je teda kompatibilný so všetkými Pura® fľašami (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, alebo termo fľašami 260ml a 650ml).

Baby Grows… Bottle EvolvesTM – Pura® fľaše sa prispôsobujú Vašim potrebám. Nekupujte zakaždým novú fľašu. Jednoducho zmeňte dojčenskú fľašu na fľašu s náustkom/slamkou/športovým uzáverom tak, že vymeníte len silikónovú časť. Šetrite tak peniaze aj prírodu.

* Balenie obsahuje 2ks silikónového cumlíka Pura® Natural VentTM
* Vyrobený zo 100% silikónu medicínskej kvality, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov a iných nebezpečných látok
* 4 úrovne prietoku, jedinečný tvar a predĺžený antikolikový ventil
* Spĺňa normy EN14350, FDA, CPSC, nariadenie EÚ 10/2011
* Chránené patentom

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

110015

Mohlo by vás zaujať aj