Martina Gebhardt - CALENDULA - detský nechtíkový krém 50ml

17,00 €

Detský nechtíkový krém Calendula sa stará o citlivú detskú pokožku aj o jemnú pleť náchylnú na alergie a podráždenie. Extrakty z nechtíka lekárskeho pleť aktívne upokojujú a bránia pred zápalmi.

Certifikácia: DEMETER

Neobsahuje: alkohol, glycerín, parabény, syntetickú parfumáciu, silikón

Konzistencia: hutná krémová

Obal: sklenený

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Detský nechtíkový krém je ochranná intenzívna starostlivosť v DEMETER kvalite na najvyššej úrovni, bez chemických prísad. Ľudská pokožka od narodenia plní dôležité ochranné funkcie. Táto prirodzená rovnováha by nemala byť narušená, pretože môže prísť k dlhodobému poškodeniu pokožky.

Drahí rodičia, prichádzame k Vám s celou starostlivosťou o detskú pokožku zo 100% prírodných zložiek. Detský nechtíkový krém obsahuje slnečné extrakty nechtíka lekárskeho a jeho zloženie je podobné vonkajšiemu mazu čerstvo narodeného novorodenca.

Krém je vynikajúci aj na tú najcitlivejšiu detskú pokožku so sklonom k alergiám a ekzémom, zjemňuje ju a vďaka obsahu vzácnych rastlinných olejov ju aj vyživuje. Je vhodný tak do mrazu ako i do prudkého slnečného žiarenia.

Detský krém je vhodný na tváričku i na celé telo.

Náš tip:
pre plienkované detičky vyskúšajte aj Martina Gebhardt - CALENDULA - super protect nechtíkový krém na zadoček.

Zloženie:
Aqua, Olea Europaea Fruit Oil*, Lanolin*, Cera Alba*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Rosa Damascena Flower Water*, Sambuctus Nigra Root Extract*, Magnolia Officinalis Bark Extract**, Camelia Sinensis Leaf Extract**, Spagyrische Essence Calendula Officinalis Flower Extract*, Gold, Silver, Sulfur, Tocopherol

*demeter **bio (ekologické poľnohospodárstvo)

010131

Mohlo by vás zaujať aj