LUFA S HÁČIKOM NA ZAVESENIE (12 X 12 CM)

8,50 €

Lufa je výbornou náhradou klasických špongií a je skvelým pomocníkom nielen v kúpeľni, ale aj v celej domácnosti. Na rozdiel od klasických špongií je však lufa prírodná a 100% rozložiteľná a preto nezaťažuje životné prostredie.

Lufa, ktorú nájdete v našom e-shope sa pestuje v srdci španielskej Galície a to bez akýchkoľvek chemických postrekov a predovšetkým s ohľadom na ekologické a trvalo udržateľné poľnohospodárstvo. Jedná sa o špeciálne vyšľachtenú odrodu lufy s hustejšími no zároveň jemnejšími vláknami tej najvyššej organickej kvality. Počas spracovania sú špongie ošetrené výlučne minerálnou vodou z oblasti španielskej Galície.

V domácnosti vie lufa plne nahradiť aj kuchynské hubky na riad, nakoľko výborne pení a ľahko odstraňuje uschnuté nečistoty.

A ako túto špongiu používať? Lufu treba pred použitím namočiť. Po namočení špongia zmäkne, zväčší svoj objem a je pripravená na použitie. Pri pravidelnom používaní má lufa životnosť až tri mesiace. Ak chcete aby vám vydržala čo najdlhšie, po každom použití ju prepláchnite v čistej vode a nechajte vysušiť.

Zloženie: lufa (Luffa cylindrica)

Použitie: Lufu treba pred použitím namočiť. Po namočení špongia zmäkne, zväčší svoj objem a je pripravená na použitie.

Krajina pôvodu: Španielsko
Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

030135