Dr. Heberer - Olivový telový olej a olej do kúpeľa 2v1 s čajovníkom 100ml

23,00 €

Výlučne prírodné zdroje tvoria cenný základ tohto výrobku – olej sa môže použiť ako olej do kúpeľa alebo ako telový olej po kúpeli, no tiež na všetky lokálne podráždenia na pokožke.

Telový olej Dr. Heberera je vyrobený podľa originálnej receptúry Wernera Junga. Obsahuje olivový olej v demeter kvalite, ktorý je obzvlášť delikátny s jemnou vôňou. Priaznivé účinky liečivých rastlín sa v ňom môžu dokonale uplatniť. Aby sa éterické zložky mohli optimálne rozvinúť na cielenú terapiu, olej zabezpečuje ich transport do pokožky.

Tento olej do kúpeľa v demeter kvalite má antibakteriálne, antifungálne a antivirálne vlastnosti, vynikajúci pri problémoch s pokožkou ako psoriáza či dermatitída. Je zároveň vhodný ako prvá pomoc pri poraneniach pokožky, poštípaní a pod.

Použitie: Pridajte 10ml tohto unikátneho oleja do kúpeľa (pozn. voda by nemala presiahnuť viac ako 1 stupeň teploty tela) a vychutnajte si jeho účinky na telo a dušu. Olej odporúčame použiť aj ako telový olej, vynikajúco sa vstrebáva, pokožka zostáva hydratovaná, jemná a vyživená.

Zloženie: Olea Europeae Fruit Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Limonen

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

010283