Biola Regeneračný elixír s centellou 100ml

15,00 €

Tento hydratačný, bioaktívny complex je obzvlášť vhodný na citlivú a suchú pokožku.
Podporuje regeneráciu kože a urýchluje hojenie uzavretých rán. Má antivirálne, antibakteriálne a protizápalové vlastnosti.

V čínskej medicíne, je Centella Asiatica (Pupočník azijský alebo Gotu kola)označovaná ako "fontána mladosti" vďaka jej liečivým vlastnostiam a pozitívnym účinkom na zdravie. Používa sa na zmiernenie kožných problémov, ako je psoriáza, dermatitída a drobné popáleniny. Gotu Kola má spevňujúci účinok na pokožku a zvyšuje produkciu kolagénu.

TIP: Vyskúšajte ako tonikum najmä na suchú, citlivú pleť. Obsahuje ľanový olej, ktorý je bohatý na omega-3. Omega-3 sú nevyhnutné pre rovnováhu pokožky a podporujú jej hydratáciu a pružnosť.

Použitie: nastriekajte tenkú vrstvu na pokožku. Vhodné pre všetky typy pleti, môže sa aplikovať 2-3 krát denne. Pred použitím dobre pretrepte, pretože ide o dvojfázový sprej.

INGREDIENTS (INCI): AQUA, LINUM USITATISSIMUM S. EXTR.*, PLANTAGO LANCEOLATA L. EXTR., RUTA GRAVEOLENS EXTR.*, MANNITOL, ALOE BARBADENSIS L.J.*, SESAMUM INDICUM S.OIL*, ACHILLEA MILLEFOLIUM FL. EXTR.*, SIMMONDSIA CHINENSIS S. OIL*, NIGELLA SATIVA SEED OIL*, GLYCERIN, CENTELLA ASIATICA EXTR.*, SEMPERVIVUM TECTORUM EXTR.*, CALENDULA OFFICINALIS FL. EXTR.*, TOCOPHEROL, MAGNESIUM SULFATE, COCO GLUCOSIDE, PANTOTHENIC ACID, NICOTINAMIDE, MELALEUCA ALTERNIFOLIA L. OIL (LIMONENE)*, SODIUM BENZOATE, GLUCONOLACTONE, CALCIUM GLUCONATE, ALLANTOIN, POTASSIUM SORBATE, ASCORBIC ACID, CITRUS LIMON P. OIL (d-LIMONENE, CITRAL, GERANIOL)*, SALVIA SCLAREA EXTR. (LINALOOL)*, CUCURBITA PEPO SEED OIL*, MENTHOL*, ASCORBIC ACID, CURCUMA LONGUA R. EXTR.*

*= from certified organic farming

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru