Martina Gebhardt - TASSILO LINDE - pleťové mlieko 100ml

22,00 €

Limitovaná edícia k 30. výročiu značky Martiny Gebhardt a zároveň piatemu výročiu presťahovania sídla spoločnosti do kláštora Wessobrunn. V blízkosti múrov legendárneho kláštora sa nachádza stará 1000 ročná lipa s priemerom 30 metrov, z ktorej pochádzajú lipové extrakty obsiahnuté v tomto pleťovom mlieku a sú aj základom spagyrických esencií tak typických pre túto značku.

Lipový kvet chráni citlivejšiu pokožku pre infekciami, vytvára na koži obrannú bariéru a vykazuje výrazné regeneračné účinky. Udržuje zároveň vodnú a tukovú rovnováhu, okamžite upokojuje podráždenie a naviac dodáva pokožke zlatistý nádych.

Toto univerzálne pleťové mlieko je určené predovšetkým pre zrelšiu, náročnú a zmiešanú pleť. Na svoje si však zaručene príde aj veľmi citlivá pleť vďaka obsahu bambuckého, kakaového masla a ružovej vody. Má vegánske zloženie bez obsahu živočíšnych produktov. Vďaka krásnej vôni skutočnej lipy poteší toto mliečko vaše zmysly pri nanášaní, pokožka bude hebká a žiarivá.

Náš tip: Vyskúšajte namiesto krému - je to vynikajúca ľahká, denná starostlivosť pod make-up.

Zloženie: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Cetearyl Alcohol, Tilia Cordata Flower, Leaf, Root and Bark Extract, Lecithin, Rosa Damascena Flower Extract, Sambucus Nigra Root Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cetyl Alcohol, spagyrische Essenz von Tilia Cordata Flower, Leaf, Root and Bark Extract, Gold, Silver, Sulfur, Aroma (ätherisches Öl von Lindenblüte, Sandelholz, Geraniol, Linalool, Eugenol, Benzylalcohol).,

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

010328