Zoznam produktov značky "EQUA"

EQUA

Slovinská značka EQUA prináša na trh svoje produkty už od roku 2010. S cieľom pomôcť prírode od množstva plastových fliaš a odpadu vytvorili fľaše nezávadné pre životné prostredie.

Základnú produktovú radu tvoria  plastové fľaše EQUA BPA free,  ktoré sú vyrábané z kvalitného materiálu EASTMAN TRITAN, ktorý neobsahuje škodlivé zložky BPA, ktoré zvyšujú riziko hormonálnych porúch, alergií, rakoviny prostaty a rakoviny prsníka. Fľaše sa vyrábajú v dvoch veľkostiach 600 ml alebo 400 ml v atraktívnych dizajnoch, plné pestrých a veselých farieb.

Série EQUA CMYK SQUEEZE a EQUA ACTIVE predstavujú radu sklenených fliaš na opakované použitie, ktoré sú moderné, módne a vhodné pre aktívnych a energických ľudí žijúcich mestským životným štýlom. Pri výrobe týchto fliaš bola venovaná výnimočná pozornosť tvaru, ktorý je ergonomický a vyrobený tak, aby každému padol presne do ruky.

Jednoduchosť a krása vody bola inšpiráciou pre sériovú radu EQUA DROP - ručne fúkané sklenené fľaše v jednoduchom dizajne a kvalitnom prevedení. Silikónový prúžok len dotvára minimalistický dizajn celej fľaše.

Zatiaľ poslednou novinkou je séria EQUA MISMATCH - kolekcia 5 fliaš vyrobených z borosilikátového skla zabalených vo farebnom plstenom obale, ktorý udržuje tekutiny teplé alebo studené a zároveň ich chráni pred špinou a poškodením.

Zdravé fľaše EQUA MISMATCH sú vyrobená pre všetkých tých, ktorí vidia krásu a harmóniu v netradičných spojeniach, ktoré sú inovatívne a nekonvenčné.

Počet produktov: 5

Zobrazené produkty: 1-5 z 5 položiek