PONIO Pazúch - Tea tree & lemongras - prírodný dezodorant 75g

8,00 €

Jeden z najobľúbenejších a aj najúčinnejších dezodorantov - čajovník s citrónovou trávou.

Typ: prírodný dezodorant (prírodné silice)

Druh vône: čajovník a citrónová tráva

Intenzita vône: svieža, intenzívnejšia vôňa

Vhodné pre: dámy / páni

Konzistencia: tuhá

Obal: papier 100% / recyklovateľný, kompostovateľný

Hmotnosť: 75g

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Prírodný dezodorant so silicami čajovníka a citrónovej trávy. Vôňa patrí spomedzi dezodorantov medzi intenzívnejšie a aj viac účinnejšie. Vhodná pre mužov aj ženy, citrusovo-svieža.

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl), nepoužívajte tlak zhora, inak ho rozpučíte.

Náš tip: ak je pre vás pazúch príliš tuhý alebo máte pocit, že sa ťažko rozotiera, naneste na jeho povrch pred použitím 1-2 kvapky vody, ktoré výrazne uľahčia roztierateľnosť pazúchu.

Nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte.


Zloženie: Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)**, Kaolin (kaolín)**, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo)**, Olea Europaea Oil (olivový olej), Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk)**, Diatomaceous Earth (kremelina)**, Cymbopogon Flexuosus Oil (silica - lemongras), Melaleuca Alternifolia Oil (silica – čajovník), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový extrakt), Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Eugenol*

* obsiahnuté prirodzene v siliciach ** Ecocert

010176

Mohlo by vás zaujať aj