PONIO - Rakytníkové jemné mydlo 100g

3,60 €

Ďalšie mydlo do rady jemných s jedinečnou charakteristikou - hebké aj penivé, bez silíc a zároveň jemne sviežo voňavé. Obsahuje zvýšené množstvo rakytníkového oleja, a preto je vhodnou voľbou na ošetrenie suchej či zrelšej pokožky.

Typ: mydlo prírodné (rastlinné)

Druh vône: veľmi jemná, prirodzená, sviežo ovocná vôňa z rakytníkového oleja

Vhodné pre: suchá pokožka, zrelá, pre mužov aj ženy

Konzistencia: stredná tvrdosť

Obal: papier 100% / recyklovateľný, kompostovateľný

Hmotnosť: 100g (+/- 5g)

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Kľúčovou zložkou rakytníkového jemného mydla je rakytníkový olej, získaný šetrnou a ekologickou CO2 extrakciou z organického rakytníka. Takýto olej je špecifický svojím zložením, obsahuje veľké množstvo kyseliny palmitoolejovej - nazývanej aj omega-7. Palmitoolejová kyselina pokožku ošetruje, napomáha regenerácii pokožky, ochrane membrán a zabraňuje oxidácii (starnutiu pokožky). Rakytník okrem omega-7 obsahuje tiež ďalšie cenné regeneračné a ošetrujúce zložky - omega 3,6,9, steroly, tokoferoly a karotenoidy...

Mydlo je vďaka rakytníku tlmene oranžové a napriek tomu, že neobsahuje pridané silice, tak má jemnú, špecifickú sviežu vôňu, pripomínajúcu akési tajné kyslasté ovocie:-).

Mydlo tvorí kombinácia olejov a masiel tak, aby bolo dostatočne penivé a so strednou tvrdosťou.

Náš tip: Mydlo nenechávajte dlhodobo vo vode či na slnku.
Aby Vám vydržalo pri používaní čo najdlhšie, odporúčame ho umiestniť na magnetku alebo do mydelničky bez vody, aby sa po použití mohlo mydlo zregenerovať na ďalšie použitie.

Nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte.

Zloženie: Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej), Aqua (voda), Butyrospermum Parkii Fruit Butter (bambucké maslo), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný), Ricinus Communis Seed Oil (ricínový olej), Hippophae Rhamnoides Fruit Extract (organický rakytníkový olejový extrakt, pôvod EU).

010003

Mohlo by vás zaujať aj