Deoguard Osviežujúci sprej na rúška 50ml

9,99 €
Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Aj nosenie rúška môže byť PRÍJEMNÉ a ZDRAVŠIE
Namiesto vlastných toxínovdýchajte svieži zdravý vzduch

SVIEŽA VÔŇA VO VAŠOM RÚŠKU
Osviežujúci, prírodný dezodoračný sprej na rúška s antimikrobiálnym koloidným striebrom a aromaterapeutickými esenciálnymi olejmi

Vlastnosti a účinky použitých olejov
Eukalyptový-antibakteriálne, dezinfekčné, analgetické účinky
Mätový-antiseptické, protizápalové, uvoľnenie dýchacích ciest
Rozmarínový-uvoľnenie dýchacích ciest, osvieženie
Klinčekový-antibakteriálne, protiplesňové
Bazalkový-účinný pri astme, zápale priedušiek, kašli, nádche, uvoľní nos, hrdlo, uši
Bergamotový-účinný pri infekciách dýchacích ciest, svieža vôňa ma pozitívny vplyv na nervový systém, pomôže pri pocitoch úzkosti, strese a zlej nálade

Aplikácia (dávkovanie): podľa potreby a tiež po každom praní rúška stlačiť 3-4x rozprašovač a aplikovať na vonkajšiu stranu rúška a nechajte uschnúť.

Osviežujúci a dezodoračný účinok esenciálnych olejov výrazne spríjemní nosenie rúška a obsiahnutá zmes koloidného striebra účinne napomáha k likvidácii patogénov.

Čo je koloidné striebro
Sú to rozptýlené mikročastice striebra v čistenej vode. Vyrába sa elektrolýzou, je bezfarebné, nezapácha a môže mať mierne kovovú chuť.

Ako koloidné striebro funguje
Keď sa koloidné striebro dostane do prostredia v okolí jednobunkových živočíchov, bráni ich životným funkciám, a tak behom krátkeho času uhynú. Ničí štruktúru bielkovinového obalu a tým zabraňuje ich rozmnožovanie a napomáha ich zničeniu. U húb a baktérií blokuje životne dôležitý enzým a tým zapríčiňuje ich zničenie.
Už pri koncentrácii 10 ppm má väčší antibakteriálny účinok ako väčšina bežných antibiotík. Dodnes vieme o 650 druhoch choroboplodných mikroorganizmov, ktoré koloidné striebro efektívne ničí. V laboratórnom prostredí v skúmavke za približne za 6 minút zničí všetky choroboplodné mikroorganizmy. Známu baktériu nemocničných nákaz –Stafylococcus Aureus–dokáže tiež zničiť za takýto čas. (zdroj: ScienceDigestmagazin, 1978, marcové číslo)

Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia

VEGAN FRIENDLY !!!

NEOBSAHUJE ALKOHOL,
HLINÍK, SÓDU,
PROPYLÉNGLYKOL,
PARABÉNY,
MINERÁLNE OLEJE,
ŽIVOČÍŠNE TUKY,
SYNTETICKÉ VÔNE

ZLOŽENIE: BEZ ALKOHOLU!!!
čistená voda, rastlinný glycerín, esenciálne oleje -eukalyptový, mätový, rozmarínový, bazalkový, klinčekový a bergamotový, emulgátor(z rastlinných olejov), triethylcitrát(prírodný), koloidné Striebro, sorbandraselný, Limonene*, Linalool*, Citral*, EUGENOL * * súčasť prírodných esenciálnych olejov

objem: 50 ml

080020