Royal Green bio zinok 60 kapsúl

26,00 €

Royal Green s hrdosťou predstavuje certifikované organické vitamíny a minerály, ktoré sú skutočne získané iba z prírody. Bez pesticídov a 100% čistá kvalita! Éra syntetických vitamínov je dávnou minulosťou.

Organické ingrediencie sú darom prírody a Royal Green aktívne podporuje ekologické a trvalo udržateľné poľnohospodárstvo na celom svete.

Royal Green komplex so zinkom poskytuje nielen 100% certifikovaný organický zinok (z guavy), ale i kombináciu synergických látok ako vitamín C (z aceroly), echinacea, tymián, kurkuma, maitake a ženšen pre ešte výraznejší efekt a optimálne vstrebávanie.

Produkt je 100% vegetariánsky, vegánsky a bez lepku.

Zinok zohráva úlohu pri všetkých procesoch v ľudskom tele, najmä:
*podporuje fungovanie imunitného a hormonálneho systému
*prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
*zachováva zdravé vlasy, pokožku a nechty
*zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe kostí.

Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly denne, najlepšie s jedlom.

Ideálne kombinovať s: multivitamínom a komplexom minerálov pre mužov / pre ženy, vitamínom D3 a magnéziom.

Zloženie: guavový extrakt (Psidium guajava), koncentrovaná acerolová šťava v prášku (Malpighia glabra), kapsula: HPMC, echinacea (Echinacea purpurea), tymián (Thymus vulgaris), kurkuma (Curcuma longa), zahusťovadlo: arabská guma, ázijský ženšen (Panax ginseng), maitake (Grifola frondosa), zázvor (Zingiber officinale), olej z tekvicových semien (Cucurbita pepo)

Upozornenie: Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. V prípade choroby alebo užívania lieku sa pred použitím poraďte s lekárom. Neužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Nevhodné pre deti do 18 rokov. Pri súbežnom užívani antikoagulancií, pri ochoreniach zlčníka alebo pečene alebo pri antidiabetickej liečbe sa poraďte so svojim lekárom.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj