Royal Green bio multivitamín a komplex minerálov pre ženy 60 tabliet

36,00 €

Royal Green s hrdosťou predstavuje certifikované organické vitamíny a minerály, ktoré sú skutočne získané iba z prírody. Bez pesticídov a 100% čistá kvalita! Éra syntetických vitamínov je dávnou minulosťou.

Organické ingrediencie sú darom prírody a Royal Green aktívne podporuje ekologické a trvalo udržateľné poľnohospodárstvo na celom svete.

Multivitamín pre ženy dodáva základné vitamíny a minerály, ktoré žena potrebuje vo forme potravy. Vitamín C pochádza z plodov aceroly, niekoľko vitamínov skupiny B z jedinečnej zmesi guavy, bazalky posvätnej a citrónovej kôry a selén výlučne z horčičných semienok. Okrem toho je v multivitamíne nie menej ako 17 superpotravín a medicinálnych húb, ako napr. dong quai, vitex, rodiola, kurkuma, zázvor, čierne ríbezle, spirulina, granátové jablko, reishi a mnohé ďalšie! Samozrejme všetko pestované v bio kvalite bez použitia pesticídov.

*vitamín C, D3, železo a reishi prispievajú k normálnej  funkcii imunitného systému
*vápnik pomáha udržiavať silné kosti
*vitamín B12, C a železo prispieva k zníženiu únavy
*zinok je dobrý pre imunitu, zdravé vlasy a pevné nechty
*rodiola prispieva k odolnosti voči stresu
*selén, vitamín E a B2 prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Produkt je bez obsahu lepku.

Odporúčané dávkovanie: 2-4 tablety denne, najlepšie s jedlom.

Ideálne kombinovať s: magnéziom, probiotikami, rybím olejom alebo olejom z rias a vitamínom D3.

Zloženie: jeruzalemský artičok (Helianthus tuberosus), tapiokový škrob, vápnik (z vaječných škrupín), prášok z paradajkovej šťavy, chaluha bublinatá, vitamín C, extrakt dong quai, protihrudkujúca látka: včelí vosk, čierne ríbezle, čučoriedka, granátové jablko, extrakt z rhodioly, zelený čaj extrakt, vitex, spirulina, vitamín E, zinok, kurkuma, extrakt zo zázvoru, vitamín B5, vitamín B3, železo, extrakt z hroznových jadier, vitamín B6, vitamín B1, vitamín B2, reishi, cordyceps, maitake, shiitake, mangán, meď, vitamín A, folát, chróm, selén (z horčičného semena), molybdén, biotín, vitamín K2, vitamín D3, vitamín B12.

Upozornenie: Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. V prípade tehotenstva, dojčenia, choroby alebo užívania lieku sa pred použitím poraďte s lekárom. Nevhodné pre deti.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj