Royal Green bio komplex proti stresu 60 kapsúl

40,00 €

Royal Green s hrdosťou predstavuje certifikované organické vitamíny a minerály, ktoré sú skutočne získané iba z prírody. Bez pesticídov a 100% čistá kvalita! Éra syntetických vitamínov je dávnou minulosťou.

Organické ingrediencie sú darom prírody a Royal Green aktívne podporuje ekologické a trvalo udržateľné poľnohospodárstvo na celom svete.

Komplex proti stresu od Royal Green obsahuje účinnú zmes výťažkov z rodioly, medovky a šafránu, ktoré prispievajú k relaxácii tela a mysle a všeobecnej odolnosti voči stresu a napätiu. Komplex proti stresu má povznášajúci účinok pri únave, depresii či zníženej duševnej energie.

Organický koreň z rodioly, ktorý sa nachádza v komplexe Relax, obsahuje viac ako 140 účinných látok a Royal Green ho dodáva v pomere 2:1. Rhodiola sa po stáročia používa pri únave, dočasnom manažmente stresu a napätia. Je to adaptogén, prírodná látka, ktorá zvyšuje odolnosť voči stresu.

Pridaná medovka je skvelá na žalúdok a črevá, čiže produkt dobre znášajú aj senzitívni ľudia. Medovka sa používa na relaxáciu už od stredoveku a Royal Green používa koncentráciu až 5:1. Zvyšuje hladinu neurotransmitera GABA, ktorý zohráva kľúčovú funkciu v mozgu a je zodpovedný za pokojný spánok.

Šafran je prezývaný aj ako "korenie slnečného svitu". Nie je to len kvôli jeho farbe, ale kvôli jeho účinným podporným látkam pri emočnom a psychickom vypätí.

Produkt je bez lepku, bez plnív a 100% bio vegánske a vegetariánske kapsuly.

Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly denne, najlepšie s jedlom.

Náš tip: pre ešte lepšie zvládanie stresu môžete kombinovať komplex proti stresu s ashwagandhou. Pri kombinácii týchto produktov užite 1 kapsulu Relax ráno a 1 kapsulu aswagandhy 2 hodiny pred spaním.

Zloženie: extrakt z medovky lekárskej (Melissa officinalis), kapsula: HPMC, extrakt z rhodioly (Rhodiola rosea), zahusťovadlo: arabská guma, extrakt zo šafranu (stigmy) (Crocus sativus), slnečnicový olej (Helianthus annuus)

Upozornenie: Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade choroby alebo užívania lieku sa pred použitím poraďte s lekárom. Neužívajte počas tehotenstva a dojčenia. V prípade súbežného užívania liekov na depresiu sa poraďte s lekárom.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj