Royal Green bio multivitamín a komplex minerálov pre mužov 60 tabliet

32,00 €

Royal Green s hrdosťou predstavuje certifikované organické vitamíny a minerály, ktoré sú skutočne získané iba z prírody. Bez pesticídov a 100% čistá kvalita! Éra syntetických vitamínov je dávnou minulosťou.

Organické ingrediencie sú darom prírody a Royal Green aktívne podporuje ekologické a trvalo udržateľné poľnohospodárstvo na celom svete.

Multivitamín pre mužov je unikátna zmes vitamínov, minerálov, superpotravín, bylín, medicinálných húb a rastlinných extraktov, ktoré muž potrebuje vo forme potravy na správne fungovanie organizmu:

- vitamín C, vitamín D3 a reishi prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému
- ázijský ženšen poskytuje energiu
- vápnik pomáha udržiavať silné kosti
- vitamín B12 a C prispievajú k zníženiu únavy
- rodiola prispieva k odolnosti voči stresu
- selén, vitamín E a B2 prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Navyše - multivitamín dodáva telu aj 18 superpotravín, ako napr. americký ženšen, sibírsky ženšen, kurkuma, zázvor, zelený čaj, cordyceps a mnohé ďalšie!

Odporúčané dávkovanie: 2-4 tablety denne, najlepšie s jedlom.

Ideálna kombinovať s: magnéziom, probiotikami, rybím olejom alebo olejom z rias a vitamínom D3.

Zloženie: jeruzalemský artičok (Helianthus tuberosus), tapiokový škrob, vápnik (z vaječných škrupín), vitamín C, prášok z paradajkovej šťavy, chaluha bublinatá, protihrudkujúca látka: včelí vosk, americký ženšen, čierne ríbezle, čučoriedka, granátové jablko, extrakt z rhodioly, zelený čaj extrakt, ázijský ženšen, sibírsky ženšen, spirulina, vitamín E, zinok, extrakt zo zázvoru, extrakt z hroznových jadierok, kurkuma, vitamín B5, vitamín B3, vitamín B1, vitamín B6, vitamín B2, reishi, cordyceps, maitake, shiitake, mangán, meď, vitamín A, folát, chróm, selén (z horčičného semena), molybdén, biotín, vitamín K2, vitamín D3, vitamín B12.

Upozornenie: Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. V prípade choroby alebo užívania lieku sa pred použitím poraďte s lekárom. Nevhodné pre deti.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj