Royal Green komplex so slávkou zelenoústou 60 kapsúl

38,00 €

Royal Green s hrdosťou predstavuje certifikované organické výživové doplnky získané výlučne iba z prírody. Bez pesticídov a 100% čistá kvalita!

Tento protizápalový komplex poskytuje 100% lyofilizovanú slávku zelenoústu v jej plnom spektre. Slávka pochádza z Nového Zélandu, pestovaná v extrémne čistých vodách Marlborough Sounds. Udržateľný zber, nezahrievaný a nespracovaný produkt a úplne bez plnív! Pre optimálny výsledok je pridaná silná kombinácia indického kadidla (boswellia), diabolského pazúra, kurkumy, ashwagandhy, zázvoru, škorice a čierneho korenia.

Názov slávka zelenoústa je podľa jej nápadných zelených znakov na okraji krásnej ulity. Všetky protizápalové živiny zo slávky sú zachované, odstráni sa iba voda a vymrazením sa vyrába koncentrovaný prášok. Týmto spôsobom vieme so 100% istotou, že sa v produkte nachádzajú všetky nutrienty a že v ňom nie sú žiadne nečistoty.

Slávka zelenoústá je bohatá na glykozaminoglykány. Medzi ne patrí okrem iného glukozamín, chondroitín-4 a chondroitín-6 sulfát. Tieto prírodné stavebné prvky podporujú stavbu a opravu poškodenej chrupavky. Slávka zelenoústá taktiež poskytuje široké spektrum omega-3 mastných kyselín - EPA, DHA, ALA, SDA, DPA, ETA.

Royal green komplex so slávkou zelenoústou:
*napomáha inhibovať zápal v tele
*bojuje proti starnutiu
*udržuje mozog a srdce zdravé
*poskytuje nutrienty pre chrupavku a udržanie pružných kĺbov
*vďaka škorici prispieva k ochrane buniek pre oxidačným stresom
*vďaka boswellii prispieva k normálnej funkcii čriev.

Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly denne, najlepšie s jedlom.

Zloženie: slávka zelenoústa (mäkkýše, Perna canaliculus), kapsula: HPMC, boswellia (Boswellia serrata), diablov pazúr (Harpagophytum procumbens), kurkuma (Curcuma longa), zahusťovadlo: arabská guma, ashwagandha (Withania somnifera), zázvor (Zingiber officinale), škorica (Cinnamomum verum), čierne korenie (Piper nigrum), slnečnicový olej (Helianthus annuus).

Upozornenie: Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade choroby alebo užívania lieku sa pred použitím poraďte s lekárom. Neužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Neužívajte, ak máte žalúdočné vredy, ochorenia čriev alebo žlčníkové kamene. Pri súbežnom užívaní antikoagulancií a pri ochoreniach žlčníka alebo pečene sa poraďte so svojim lekárom.

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Mohlo by vás zaujať aj