Butterbean Organics Ochranná tyčinka na opaľovanie Sport Stick SPF 30 - 29ml

19,00 €

655,17 € za 1l

Bezpečná, efektívna a pohodlná slnečná ochrana v recyklovateľnom, biologicky odbúrateľnom balení. Dobré pre ľudí aj planétu. Tyčinka je vhodná na aplikáciu na tvár, pery, nos, uši či na akúkoľvek inú časť pokožky. Má tuhú konzistenciu.

Vlastnosti tyčinky Butterbean Organics:
obsahuje certifikované bio zložky
poskytuje širokospektrálnu ochranu pred UVA / UVB)
na pokožke nezanecháva biely film
vode odolná po dobu max. 80 minút
jej zloženie je netestované na zvieratách
neškodí korálovým útesom
jej zložky aj obal sú ekologicky odbúrateľné
obsahuje mikro-častice čistého oxidu zinočnatého (non-nano)

Použitie:
Tyčinka je vhodná na aplikáciu na tvár, pery, nos, uši či na akúkoľvek inú časť pokožky naneste rovnomerne v dostatočnom množstve (15 minút pred opaľovaním) a dobre votrite do pokožky.

K ochrane pred slnečným žiarením sa používa ako mechanický filter oxid zinočnatý vo forme mikro-častíc, teda častíc väčších ako 100nm, preto zostávajú na povrchu kože. Menšie častice ako 100nm sa nazývajú nano-častice a do pokožky naopak prenikajú. Vzhľadom k tomu, že doteraz nebol poriadne preskúmaný vplyv nano-častíc na ľudský organizmus, je vhodné riadiť sa zásadou predbežnej opatrnosti a nano-časticiam sa vyhýbať.

Účinná ochranná látka: oxid Zinočnatý 22% (neobsahuje nano-častice)

Zloženie (INCI):
*Cocos Nucifera (Coconut) Oil - kokosový olej, Caprylic/capric Triglyceride - rastlinný derivát z kokosového oleja pre ľahšiu aplikáciu, *Olea Europaea (Olive) Fruit Oil - olivový olej, *Cera Flava (Beeswax) - včelí vosk, *Butyrospermum Parkii (Shea) Butter - bambucké maslo, *Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil - jojobový olej, Jojoba Esters, Carnauba - karnaubský vosk, Tocopherol (Sunflower Vitamin E) - vitamín E, Polyhydroxystearic Acid - rastlinný derivát, udržuje bambucké maslo v hladkej konzistencii bez hrudkovania, pre ľahšiu aplikáciu

*certifikované bio

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

070006