• Znížená cena

Butterbean Organics Original krém na opaľovanie SPF30 - 89ml

21,00 €
18,90 € Zľava 10%

212,36 € za 1l

Obsahuje najvyšší možný podiel bio zložiek kokosového oleja a bambuckého masla, ktoré dodávajú výrobku príjemnú vôňu. Včelí vosk z lokálnej produkcie dodá sladký podtón - to všetko evokuje chuť doslova k nahryznutiu. Butterbean Original je hutnejší a má krémovú konzistenciu.

Na pokožke nezanecháva biely film.

Vlastnosti:
Certifikované bio zložky
Vode odolný po dobu max. 80 minút
Širokospektrálna ochrana UVA/UVB
Mikro-častice čistého oxidu zinočnatého (non-nano)
Netestované na zvieratách
Neškodí korálovým útesom
Ekologicky odbúrateľné

K ochrane pred slnečným žiarením sa používa ako mechanický filter oxid zinočnatý vo forme mikro-častíc, teda častíc väčších ako 100nm, preto zostávajú na povrchu kože. Menšie častice ako 100nm sa nazývajú nano-častice a do pokožky naopak prenikajú. Vzhľadom k tomu, že doteraz nebol poriadne preskúmaný vplyv nano-častíc na ľudský organizmus, je vhodné riadiť sa zásadou predbežnej opatrnosti a nano-časticiam sa vyhýbať.

Účinná ochranná látka: Oxid Zinočnatý 22% - neobsahuje nano-častice

Zloženie INCI:
*Cocos Nucifera (Coconut) Oil - kokosový olej , *Cera Flava (Beeswax) - včelí vosk, *Butyrospermum Parkii (Fair Trade Shea) Butter - bambucké maslo, *Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil - jojobový olej, Tocopherol (Vitamin E), Polyhydroxystearic Acid - rastlinný derivát, udržuje bambucké maslo v hladkej konzistencii bez hrudkovania, pre jednoduchšiu aplikáciu.

* Certifikované bio

Množstvo

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

070004

Mohlo by vás zaujať aj